Září

Prázdniny zase nějak rychle utekly a my se sešli téměř ve staré sestavě. Začátek roku byl o vzpomínání na volné letní časy, o vyprávění prázdninových zážitků a hlavně o šťastném shledání. Jako každý rok jsme se v září zapojili do atletického tréningu na Rudé hvězdě na Dukle, poměřili své síly s ostatními speciálními školami v Pardubicích a zjistili, že někteří z nás jsou na tom velmi  dobře. Děvčata z naší třídy se byla podívat v Kosatci, koukli se, jak dobří lidé pomáhají těm, co pomoc potřebují, vyzkoušely si různé zdravotnické pomůcky. No a jinak se učíme, sportujeme, malujeme, zpíváme, pracujeme na zahradě, vyrábíme a máme se dobře.

Mgr. Milena Vašíčková